Депіляція воском - вусики

Ціна 40 гривень.
Детальніше

Депіляція воском- підборіддя

Ціна 60 гривень.
Детальніше

Депіляція воском - брови

Ціна 80 гривень.
Детальніше

Депіляція воском - пахви

Ціна 60 гривень.
Детальніше

Депіляція воском - спина повністю

Ціна 190 гривень.
Детальніше

Депіляція воском - поперек

Ціна 80 гривень.
Детальніше

Депіляція воском - руки повністю

Ціна 120 гривень.
Детальніше

Депіляція воском- руки до ліктів

Ціна 90 гривень.
Детальніше

Депіляція воском- ноги повністю

Ціна 220 гривень.
Детальніше

Депіляція воском- ноги до колін

Ціна 120 гривень.
Детальніше

Депіляція воском - бікіні

Ціна 150 гривень.
Детальніше

Депіляція воском- глибоке бікіні (бразильська депіляція)

Ціна 180 гривень.
Детальніше

Депіляція воском- пупок

Ціна 30 гривень.
Детальніше

Сучасне уявлення про ідеальну зовнішність нерозривно пов'язане з гладкою шкірою без зайвих волосків. Воскова депіляція (ваксінг) - доступний, та ефективний  метод видалення небажаного волосся за допомогою спеціальної воскової суміші. В салоні краси МАК м. Кропивницький, ми використовуємо такі види воскової депіляції: 

1. Депіляція теплим воском. Цей воск розігрівають в спеціальній касеті - аппликаторе при температурі близько 40 ° С. При нанесенні на шкіру воск даної категорії, відразу остигає до температури людського тіла, а видаляють його спеціальною паперовою стрічкою, разом з волосками. Цей метод використовують для видалення небажаного волосся  з рук та ніг.

2. Депіляція гарячим воском. Воск при цьому методі, розігрівають до 50°С, в спеціальному воскоплаві. Для його зняття не потрібен папір, цей воск надає яскраво виражений, тепловий вплив на шкіру. Гарячий воск легко видаляє жорстке волосся з найніжніших ділянок шкіри - пахвових западин, зони бікіні, лиця (корекція форми брів або видалення видимих вусиків). Під час виконання процедури депіляції гарячим воском, пори шкіри під впливом температури розкриваються, видалення волосся при цьому проходить легше - шкіра травмується значно менше.

Особливість воскової депіляції в тому що за короткий час, можна обробити великі ділянки шкіри. Депіляція воском позбавляє від небажаного волосся на термін від 2 до 4 тижнів. Процедуру не назвеш безболісною. Але при регулярних процедурах, волосся стає тонше, та рідше, а больові відчуття  слабшають. Не слід голитися перед депіляцією, адже волоски повинні бути не менше 5  міліметрів довжиною. А одразу після депіляції не слід  приймати сонячні ванни, відвідувати солярій, баню, або сауну. Воскова депіляція - процедура яка підходить як для жінок, так і для чоловіків. Депіляція воском для чоловіків, зазвичай трохи дорожча адже чоловіче волосся густіше, та більш жорстке.

Бажаєте зробити якісну воскову депіляцію у Кропивницькому (Кіровограді), за доступними цінами, приходьте до салону краси МАК. Наша адреса: м. Кропивницький, вул. Архітектора Паученко 46, салон краси МАК Майстерня Авторської Краси. Зателефонуйте нам просто зараз, та виберіть зручний час для Вашого візиту!  Ми гарантуємо високу професійність та дбайливе ставлення майстрів, гарний настрій, та смачну каву або чай!


Також Вас може зацікавити:

Депіляція цукром  (шугарінг)Манікюр для  жінокДогляд за бровами та віямиПодарункові сертифікатиПерманентний макіяж